Poslední lednový týden

25.01.2017 18:18

Milí rodiče, 

dnes jen trochu organizačně. 

V pátek proběhne jako obvykle bruslení. Stále nemám nahlášeného nikoho, kdy by odvezl brusle, prosím, někoho z vašich řad o pomoc odvézt i přivézt. Děkuji.

Příští týden:

31. 1. rozdávání vysvědčení, výuka ukončena 11:40, s sebou desky na výpis z vysvědčení (výpis zůstane Vám, do žk potvrdit, že jste viděli)

od 1.2. kroužky v rámci šablon EU: matematika, čtenářské dílny a doučování - pro žáky zdarma, více informací předám na začátku příštího týdne

3. 2. pololetní prázdniny

 

Od 1. února bude na Studentském náměstí instalována výstava naší školy na téma voda. I naše třída má připravenou kolektivní práci. Děti se těší, že Vám ji ukáží.

Začali jsme téma zdraví, lidské tělo, odlišnosti mezi námi a vzájemná tolerance.

Zde odkaz na stránky - model lidského těla https://www.biodigital.com/education. Je třeba se přihlásit pomocí účtu google, lze snad i FB. Používání je zdarma. Je to pro děti samozřejmě spíše zpestření, do takových podrobností si lidské tělo nepopisujeme, avšak reálné animace srdce, cévního systému či kostí jsou zajímavé. 

31. 1. konec provozu školní kantýny - více informací na internetových stránkách školy

14. 2. - třídní schůzky - rozdání a vyplnění osobních dotazníků, informace o ŠVP - krátká informativní schůzka, poté individuální schůzky dle potřeb rodičů

23. 2. den otevřených dveří - bude upřesněn čas a program

V případě jakýchkoli dotazů či nejasností mě neváhejte kontaktovat.

Přeji Vám krásné mrazivé dny L. H.

PS: nové fotografie v našich albech tentokrát něco z výuky + bruslení. Tentokrát jsem se snažila vyfotit i žáky 2. B. Snaha byla zachytit všechny žáky, avšak záleželo na tom, jak moc kolem mě jezdili :-) Snad všichni najdete své ratolesti.