Co je nového

18.01.2017 16:38

Pomalu se blížíme ke konci prvního pololetí. Známky jsou dnes uzavřené. Nezapomeňte prosím, že známka se neuděluje jen podle průměru, který se Vám objevuje v elektronické žákovské knížce. Přihlížím vždy k pokroku dítěte, jeho připravenosti na vyučování, aktivitě při hodině a mnoha dalším aspektům, které provázejí celý učební proces.

Výpis vysvědčení dostanou žáci 31. ledna - donesou si desky. Výpisy zůstávají doma a nevracejí se. Jen v ŽZ podepíšete, že jste se s jeho obsahem seznámili.

A co nyní ve škole děláme?

Zaměřujeme se na tvrdé a měkké souhlásky a psaní i-y/í-ý. Počítáme do 70 a pomalu se připravujeme na počítání až do 100. Stále s pomůckou  stovková tabulka.jpg (108103). A příští týden otevíráme velké téma zdraví a lidské tělo. Toto téma děti moc baví a už se těšíme, že si vyrobíme nějakého kostlivce. 

Našla jsem zajímavý odkaz s testem psacích potřeb - per - pro děti, za mě velmi povedený přehled www.grafomotorika.eu/test-psacich-pomucek-2015/

Každý pátek pokračuje bruslení, tento pátek budu fotit, tak se Vám zde objeví fotografie. Zde zatím jedna z prvního bruslení.

Nezapomínejte dát dětem náhradní kalhoty, případně ponožky - převlečeme se ve škole do suchého. Prosím, respektujte mé rozhodnutí ohledně helmy. Bez helmy nenechám žáka bruslit. Na ledě se pohybuje velké množství dětí i dospělých. Chci předejít zbytečným úrazům. Děkuji za pochopení. 

 

Přeji Vám krásné mrazivé dny L. H.