Vánoční jarmark

06.12.2017 13:19

Milí rodiče, nastal nám adventní čas a s ním vrcholí i přípravy na vánoční jarmark. Ten se uskuteční 12. 12. v době od 15:30 - 17:30 a všichni jste srdečně zváni.

Jako každý rok, budeme mít prodejní stánek a kavárnu. Moc děkuji rodičům, kteří se jakkoli podílejí na přípravě a realizaci této akce. Nemohu ani jmenovat, protože bych jistě někoho zapomněla. 

Prosím Vás o pomoc při realizaci. Zatím je jen jedna maminka na kavárnu - tam budu i já, myslím, že ve dvou to zvládneme, ale ve 3 by to bylo lepší. A protože tentokrát není žádná asistentka, bylo by třeba ještě jednoho ochotného člověka ke stánku. Děti jsou šikovné a zvládnou vše samostatně, ale přeci jen by nějaká pomocná ruka k nim nebyla špatná. 

Již máme ubrousky, čaje, rozpustnou kávu, cukr, míchátka. Slíbeno je 200ks kelímků a nějaké pečení. Zatím nám chybí nealko, mletá káva, svařené víno - není problém vše zakoupit, ale o to menší bude pak zisk pro děti. 

Je dojednaný indukční vařič, hrnce i konvici s presovačem donesu. 

Co z nápojů zbyde nechám na posezení, které budeme mít 21. 12. - už jen naše třída, s cukrovím, kávou, koledami a povídáním.

 

Případnou pomoc, prosím, napište na email, či formou zprávy. 

 

Moc Vám všem děkuji a přeji krásný a pohodový advent v rodinném kruhu. L.H.