Aktuální informace

 
31.8.

Prázdniny utekly jako voda a už jsou z dětí druháci. A protože jsou to již ostřílení mazáci, budu psát informace pro ně. Vždyť si už vše umí přečíst.

 

Milí druháci, ve škole již všechno znáte a víte, co můžete čekat, pro jistotu připomínám. Zítra 1.září se uvidíme na jednu vyučovací hodinu. V 8:45 vás pustím domů, nebo odvedu do družiny. Pokud jste do družiny přihlášení, ať na vás rodiče čekají před ní. U hlavního vchodu by čekali marně. Zítra potřebujete jen přezůvky a dobrou náladu.

V pátek už spolu budeme tři vyučovací hodiny. Vezměte si s sebou aktovky, penály. Na oběd půjdeme brzy, není tedy třeba nosit velkou svačinu. Leda byste zůstávali déle v družině - v tom případě sváču do družiny.

To samé platí na pondělí. To už budeme ve škole podle rozvrhu. Páté hodiny budeme mít v pondělí a úterý. Čeká nás rozdávání učebnic, pracovních sešitů a další důležité třídnické práce.

7. září se půjdeme podívat do DDM Šuplík. Předvedou nám, jaké kroužky pro vás nabízejí.

8. září se v 15:30 setkám v naší třídě s rodiči.

V letošním roce se nás bude setkávat 26. Na konci května k nám do třídy přišla Natálka a Emička. Tento rok s námi do třídy už nebude chodit Prokop, ale k 1. září přibude Pavlínka. Tak se naše počty opět vyrovnají. Jen těch holek máme 17. Tak se kluci budou muset snažit, aby je holky nepřeválcovaly.

Už se na všechny moc těším.

Vaše p. uč. Lenka